

In 2025 lopen we het Zonneliedpad, een pelgrimstocht ter ere van 800 jaar Zonnelied en 10 jaar Laudato Si'. Het pad brengt ons van Friesland naar Brabant. Onderweg organiseren we allerlei activiteiten.
De volledige pelgrimsroute en alle praktische informatie over de tocht kun je hier vinden.
Etappe Elburg - Nunspeet
Op zondag 13 april leidt de pelgrimstocht van Elburg naar Nunspeet. Heb je je nog niet ingeschreven? Deelname is kosteloos en inschrijven kan via dit formulier.
We wandelen door de wijdse ruimte waar aarde, water en wind elkaar raken en er is weinig beschutting.
In deze omgeving is zondagsrust erg belangrijk en (horeca)gelegenheden zijn dicht. Pas in Nunspeet zijn er weer mogelijkheden voor koffie of thee. Pelgrims nemen zelf hun lunch mee. Er zijn onderweg wel toiletten.
Dienst Leger des Heils en Zonneliedvesper Franciscuskerk
Op 13 april zijn we 's ochtends te gast bij het Leger des Heils, Beekstraat 13, 8081 EA Elburg. De dienst begint 09.45 uur. Er is koffie en thee na de dienst. Tijdens deze dienst op Palmzondag is er bijzondere aandacht voor het Zonnelied van Franciscus. Het is een mooie plek en manier om onze wandeldag te starten.
Tussen 14.30 en 15.00 uur hopen we te arriveren bij de Franciscuskerk in Nunspeet, Eperweg 18. Daar wordt om 15.00 uur door diaken Michael Buijkx een Zonneliedvesper gehouden, waarna we allen weer huiswaarts keren.
Praktisch
Startpunt: Leger des Heils, Beekstraat 13, 8081 EA, Elburg.
Starttijd: 09.45 uur aanvang kerkdienst
Eindpunt: Sint Franciscuskerk aan de Eperwerg 18, Nunspeet.
Pendelbus
Reserveren is verplicht en kan door een e-mail te sturen naar info@franciscaansebeweging.nl. Je ontvangt een bevestiging. Kosten: op donatiebasis.
Foto: Franciscus op gevel Franciscuskerk